Виховна робота

На початку вересня вже стало хорошою традицією в дошкільних навчальних закладах організовувати День фізкультури та спорту.
Охорона життя і зміцнення здоровя, поліпшення фізичного розвитку є першочерговим завданням дошкільної освіти. У системі заходів, спрямованих на покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими, важливе місце належить проведенню спортивних заходів.
В рамках такого заходу в нашому дошкільному закладі відбувся Тид

жень фізкультури та спорту.

Весело та з азартом проходили:

-         Ранкова гімнастика „ Веселі вправи ранкової гімнастики " (вправи проводились із атрибутами: гімнастичними палицями та кульками)
-         Спортивна розвага „Спорт!Здоров'я!Краса! ".
Під час проведення спортивної розваги до дітей завітали клоуни "Чупа"і "Чупс". Цікаво було проведені розминка,естафети,рухливі ігри з дітьми.
21 вересня (2021р.)в Україні відзначають день Миру. Саме тому в закладі дошкільної освіти цей день був присвячений саме цій події.
Дошкільнята старшої групи малювали голуба - птаха миру в жовто-блакитних тонах. Найменші вихованці нашого садочка малювали квітку - долоньками на тему "Квітка дружби".Діти вивчили напам’ять мирилку «Не сварімося» та рухові вправи для неї.
Така діяльність дала змогу дошкільнятам краще познайомитися один з одним, стати дружнішими і добрішими.
      Таким чином,  діти навчилися дружньому та доброзичливому ставленню один до одного, умінню просити вибачення та вибачати, стримувати негативні емоції.В кінці заняття діти отримали емблеми із зображенням голубів як символа миру, добра, любові.День хустки
Немає коментарів:

Дописати коментар