Правила прийому до ДНЗ

                       ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДИТСАДКА
 Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року за умови наявності місця на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

     Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування.
      Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
 • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
 • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
У разі не відвідування заклабу без поважної причини більше одного міцяця дитина відраховується з ДНЗ після попередження батьків про відрахування.

    Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу необхідні наступні документи : 

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу.
2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ) 
                                                                                                             
3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень .
4. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини. 
5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують


Згідно з Конституцією України та законами «Про дошкільну освіту» та «Про освіту», абсолютно всі діти мають право на безоплатну дошкільну освіту в дошкільних установах (державних і комунальних).
Порядок прийому до дитячого садка регламентується Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим Постановою КМУ № 305 від12.03.2003, згідно з яким:
«Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтва про народження».


   Пам’ятка для батьків
  • Дитячий садок працює 5 днів на тиждень 8.00 до 15.30. Прийом дітей з 8:30 до8.30
  • Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дитячий сад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ДНЗ.
  • Дитина, що не відвідує дитячий садок більше 30 днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ДНЗ, здійснюється в наступному місяці. 

 

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей
  • Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Небажане носіння комбінезонів. Повинна бути чиста нижня білизна.
  • Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
  • Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.
  • Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
  • Дитина має бути чистою.
  • Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети
  • (намистинки, ґудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої. 

                                         Правила для батьків.

 

1.    До дошкільного закладу слід приводити дитину, в установлений час.Окрім вихідних та святкових днів. Забирати малюка повинні дорослі члени родини. Неповнолітні (діти до 14 років) не мають права забирати дітей. 

 2.    Батьки повинні передати вихователю дитину «із рук в руки», а ввечері, забрати дитину у вихователя «із рук в руки». У разі, коли батьки не в змозі особисто забрати малюка, вони мають повідомити вихователя групи.

3.   Приводити дитину до дитячого садка потрібно здорову і чисту, охайно одягнену та відповідно сезон. Для дітей, які йдуть до молодших груп, особливу увагу варто звернути на навички самообслуговування, і перш за все, на уміння одягатися і роздягатися. Дитячий одяг має бути вільним, із натуральних тканин. Взуття малюка повинне бути легким, теплим, відповідати розміру ноги, легко зніматися і взуватися.                                                                    

4.   Щоб уникнути випадків травматизму, батькам слід перевіряти вміст карманів в одязі малюка на наявність небезпечних предметів ( ножиці, ножі, булавки, цвяхи, проволока, дзеркальця, скляні флакони, намистинки, ґудзики тощо). 
 5.   Якщо дитина відсутня в дошкільному закладі більше трьох днів – батьки зобов’язані принести довідку від лікаря про задовільний стан дитини.
6.   Оплата за харчування дитини в дошкільному закладі проводиться за фактичним перебуванням дитини в дошкільній групі до 20 числа кожного місяця. Оплачену квитанцію слід повертати вихователям групи. 
7.   Батькам або особам, які їх замінюють категорично забороняється давати дітям та приносити в групу будь-які продукти харчування.

8.  Заходити в садок суворо заборонено.
                                                                                       
9.   Не рекомендуємо одягати дітям прикраси із золота та срібла, давати із собою цінні, коштовні іграшки. Адміністрація дошкільного закладу, педагогічний та технічний персонал не несе відповідальності за ювелірні прикраси (золоті сережки, ланцюжки, підвіси тощо), які носять діти.

10.      Педагоги готові поспілкуватися з Вами, батьками, вранці до 9.00та ввечері після 16.00. В інший час педагог працює з групою дітей, і відволікати його не рекомендується.
 
11.    До педагогів групи, незалежно від їх віку, слід звертатися на Ви, по імені та по батькові.

Немає коментарів:

Дописати коментар