Дистанційне навчання

  •                                                      Дистанційне навчання
Прекрасним варіантом проведення цікавого і корисного вечора з дитиною може стати заняття ліпленням. Не дарма  на заняттях в садку  ліплення з пластиліну входить в програму.

Бесіда про транспорт.
Дітки поділилися,який транспорт є у них вдома.


Весняні квіти і дерева малювали і робили аплікацію наші наймолодші діточки.







Діти надзвичайно полюбляють конструктивну діяльність. Ігри з лего, рахунковими паличками, коктейльними трубочками чи навіть із сірниками – можуть стати одним з улюблених занять дітлахів від 3-х років.

Спочатку дитину потрібно навчати викладати палички за вашим зразком. Якщо цей етап засвоєно – запропонуйте малюку схему, у якій він має вже має самостійно розібратися. 

Такі практичні завдання розвивають наочно-дійове мислення, сприяють сенсорному розвитку. Дитина у грі пізнає геометричні форми, їх просторове відношення. Звичайно ж, під час таких завдань відбувається розвиток мовлення, адже дитина коментує свої дії, проговорює етапи роботи.

Важливо пам”ятати, що конструювання вийде набагато цікавішим, якщо обігрувати ігрові ситуації, вигадувати свої сюжетні лінії. Тільки в грі дитина може бути максимально зацікавлена тим, що їй пропонують.



Малювання – це веселе заняття, котре розвиває дитину й допомагає їй долати стрес. Діти починають малювати змалечку. Їм до вподоби яскраві кольори, і тому вони малюють фломастерами раніше, ніж олівцем і фарбою.

Дошкільнята приділяють малюванню достатньо багато часу: розфарбовують картинки, малюють пальцями  і довподоби малювати фарбами.













 



Готуємо руку до письма.Виконання графічних вправ і штрихування сприяють підготовці руки до письма. Розвиток дрібної моторики визначається не тільки чіткістю і красою зображення ліній, але і легкістю і свободою: руху руки не повинні бути скованими, напруженими. Правильно дотримуватися графічні пропорції, писати плавно і симетрично важливо для вироблення красивої і чіткого почерку. Дитина повинна намагатися не відривати ручку від паперу і не переривати лінії.

Цікава математика для дошкільнят допоможе батькам розвинути у малечі увагу, пам'ять, логічне мислення. У цікавій формі познайомить малюків з порядковою та кількісною лічбою предметів.








Ранкова гімнастика – не складна форма організації фізичного виховання дітей в сім'ї, яка не займає багато часу, а користь від неї очевидна. 
        Ранкова гімнастика – цінний оздоровчий і виховний засіб.
Ось так наші малюки роблять зарядку вдома і обовязково під музичний супровід.

Музика,як і художнє слово чи картина, повинна стати для дітей способом вираження почутів, настрою, ідей. Слухання музики розвиває інтерес до неї, любов, розширює кругозор, підвищує музичне сприйняття. Для розвитку ритмічного сприйняття треба користуватись музичними інструментами. Але в домашніх умовах це можуть бути такі предмети: ложки, палички, камінці,капронові пляшечки чи коробочки, яки наповнюють крупою, горохом, квасолею. І граючи на такому інструменті,дитина покращує виконання пісні,і одержує велике задоволення.Ось декілька з наших діток показали свої музичні інструменти.

Чимало дослідів цілком можна влаштовувати в домашніх умовах. Єдиною необхідною умовою для проведення дослідів для дітей є їх розуміння.Дякуючи батькам наші діти теж проводили досліди.

https://www.facebook.com/groups/921038114725289/permalink/1594313307397763/


Фізична культура та спорт не лише сприяють гармонійному фізичному розвитку, а й формують здоровий спосіб життя. Тому не дивно, що більшість батьків усвідомлює важливість занять фізичною культурою або спортом для своєї дитини. Однак як зробити правильний вибір? Тут варто пам’ятати , що кожна дитина – індивідуальність, слід максимально враховувати її стан здоров’я, характер, уподобання. Дитина має отримувати від занять задоволення, лише тоді вони будуть максимально корисними.


https://www.facebook.com/groups/921038114725289/permalink/1594347864060974/

Аплікація - це найпрекрасніше для дітей. Адже тут дозволено рвати, зминати, склеювати клеєм і різати ножицями! В процесі цієї творчості дитина пізнає нові можливості навколишнього світу. Чим більше малюки "працюють" пальчиками - мнуть, гладять, перебирають, складають, ріжуть, - тим більше розвивається їхня сенсорика.



Розвиток мовлення - це найскладніший момент у вихованні дошкільників. І проводити його потрібно постійно, в усіх видах діяльності. Це вимагає від вихователя і батьків величезних знань, умінь, зусиль, терпіння. Але яка б робота не проводилася, потрібно завжди пам'ятати, що багато що залежить і від генетично закладених в дитину даних. Завжди потрібно враховувати індивідуальні особливості кожної дитини і розвивати їх залежно від його здібностей.

https://www.facebook.com/groups/921038114725289/permalink/1595372610625166/
Розвиваємо логіку

http://www.educ.com.ua/prakticheskie-zadaniya-dlya-detey/zavdannya-na-ukra%d1%97nskij-movi/logichni-zavdannya-dlya-ditej.html

Розвиваємо пам'ять,інтелект та логіку онлайн
https://logiclike.com/uk/start?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=ukraine#/start





Немає коментарів:

Дописати коментар